خوش آمدید به دنبای برنامه نویسی با حساس کامپیوتر

www.hassas-computer.ir

تازه‌های فروشگاه
پرطرفدارترین مطالب
جدیدترین مطالب
آشنایی با روش های زخیره، ویرایش،حذف و خواندن اطلاعات در دیتابیس با PHP
حمید حساس     1394/08/30

شاید شما هم جزو آن دسته از افراد باشید که می خواید اطلاعات خود را در زبان برنامه نویسی PHP در بانک اطلاعاتی My SQL زخیره کنید. امروز با ما همراه باشید تا با سه روش و آخرین متد و ایمن ترین روش زخیره سازی، ویرایش، حذف و خواندن اطلاعات با روش PDO آشنا شوید.

بدست آوردن مشخصات سیستم کاربر و اختصاصی کردن قالب سایت نسبت به سیستم عامل
حمید حساس     1394/01/22

آیا تا کنون شده است بخواهید مشخصات سیستم کاربرا به دست بیاورید و یا وارد سایت هایی همچون سایت یاهو، گوگل، ماکروسافت و غیره شوید و قالب سایت برای شما به شیوه ای متواوت باز گردد؟ مثلا شما با رایانه خود هنگامی که سایت را باز می نمائید قالب به شیوه کامل و با جزئیات بیشترب باز میگردد و هنگامی که با تبلت و یا گوشی خود سایت را باز میکنید سایت به قالب دیگری نمایش داده می شود.

ایجاد یک کلمه عبور ایمن برای حساب های کاربری
حمید حساس     1393/11/28

شاید شما هم بار ها شاهد بودید که اشخاص اقدام به وارد کردن رمزهای عبور غیر مطمئنی میکنند و همین عمل باعث گردیده که هکرها و یا افراد سود جو بتوانند اقدام به باز نمودن حساب های کاربری اشخاص نموده و به اهداف خود جهت وارد نمودن خسارات بعضا جبران ناپذیری کنند. امروز برای شما کدی را نوشته ایم که با آن میتوانید کاربران سایت خود را مجبور نمائید تا رمزهای عبور مطمئنی را ایجاد کنند. پس در ادامه با حساس کامپیوتر دات کام همراه باشید.

آموزش CSS - خواص مقدماتی ( حاشيه درونی عناصر CSS )
حمید حساس     1393/11/05

با استفاده از خاصيت padding در CSS ، می توان فاصله بين خطوط حاشيه دور يک عنصر را با محتويات درونی آن تنظيم کرد . برای مثال فاصله بين خطوط حاشيه يک خانه جدول با متن درون آن را با استفاده از خاصيت padding تنظيم می کنيم .

بدست آوردن آدرس IP واقعی کاربران با PHP به صورت ایمن
حمید حساس     1393/10/28

شاید شده باشد که شما هم بخواهید در پروژه های خود اقدام به دریافت IP حقیقی کاربر نمائید تا با استفاده از آن دسترسی هایی برای کاربران ایجاد نمائید. امروز یک کد برای شما قرار داده ایم که با استفاده از آن می توانید به صورت ایمن و یا ضریب اطمینان 90% آدرس IP کاربران رو بدست بیاورد پس در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش استفاده از jdf و datepicker در تقویم هجری شمسی، میلادی
حمید حساس     1393/10/20

شاید شما هم جزو آن دسته از برنامه نویسانی باشد که از کلاس jdf برای نمایش تقویم های هجری شمسی و یا میلادی در پروژه های خود استفاده می نمائید و در اکثر مواقع بخواهید اقدام به استفاده از توابعی که در این کلاس قرار دارد بنمائید و ندانید که مناسب ترین روش در بکاربردن توابع کدام است. امروز می خواهیم پرکاربرد ترین توابع که جهت بکارگیری از انها در پروژه ها صورت میگیرد را برای شما قرار دهیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

نصب لوکال هاست (PhpMyAdmin) در اندروید با پشتیبانی از PHP و MySQL
حمید حساس     1393/10/20

آیا شما یک طراح وب هستید؟ آیا شما برای نشان دادن پروژه های خود به مشتریانتان با مشکل مواجه هستید؟ اگه به دنبال راه حلی مفید برای حل این مشکل هستید حتما با ما همراه شوید و تا آخر با دقت این آموزش مفید و کاربردی را مطالعه کنید.

آموزش CSS - خواص مقدماتی ( حاشيه به دور عناصر CSS )
حمید حساس     1393/09/05

با استفاده از خاصيت margin در CSS ، می توان فضای خالی به دور عناصر ايجاد کرد . اين امکان نيز وجود دارد که با تعيين مقدارهای منفی ، باعث هم پوشانی و تداخل عناصر در يکديگر شد .
می توان حاشيه دور عناصر را به صورت کلی در خاصيت چند مقداری margin و يا به صورت تکی برای هر يک از جهات 4 گانه عنصر تعيين کرد .

ليست کامل تگ های HTML
حمید حساس     1393/08/23

در اين قسمت ليست کامل تگ های HTML که در بخش آموزش HTML ، توضيحات مربوط به آنها ارائه شده است قرار داد . برای دريافت اطلاعات درباره هر کدام به ادامه مطلب مراجعه نمائید.

آموزش CSS - خواص مقدماتی ( قلم و نوشته در CSS )
حمید حساس     1393/08/23

قلم و نوشته در CSS :

به وسيله مجوعه خواص ارائه شده در اين قسمت می توان نوع ، اندازه و جلوه های مختلف را برای قلم نوشته در صفحات وب HTML تعيين کرد .

خاصيت font :

خاصيت چند مقداری برای دريافت کليه ويژگی های قلم نوشته است که هر يک از ويژگی ها بايد به ترتيب زير در خاصيت font وارد شود

logo-samandehi