خوش آمدید به دنیای فناوری با حساس کامپیوتر

×
توجه! لطفاً فیلتر شکن خود را ببنید. در غیر این صورت قادر به ارسال پیام نخواهید بود
جدیدترین مطالب
بدست آوردن مشخصات سیستم کاربر و اختصاصی کردن قالب سایت نسبت به سیستم عامل
حمید حساس     1394/01/22

آیا تا کنون شده است بخواهید مشخصات سیستم کاربرا به دست بیاورید و یا وارد سایت هایی همچون سایت یاهو، گوگل، ماکروسافت و غیره شوید و قالب سایت برای شما به شیوه ای متواوت باز گردد؟ مثلا شما با رایانه خود هنگامی که سایت را باز می نمائید قالب به شیوه کامل و با جزئیات بیشترب باز میگردد و هنگامی که با تبلت و یا گوشی خود سایت را باز میکنید سایت به قالب دیگری نمایش داده می شود.

ایجاد یک کلمه عبور ایمن برای حساب های کاربری
حمید حساس     1393/11/28

شاید شما هم بار ها شاهد بودید که اشخاص اقدام به وارد کردن رمزهای عبور غیر مطمئنی میکنند و همین عمل باعث گردیده که هکرها و یا افراد سود جو بتوانند اقدام به باز نمودن حساب های کاربری اشخاص نموده و به اهداف خود جهت وارد نمودن خسارات بعضا جبران ناپذیری کنند. امروز برای شما کدی را نوشته ایم که با آن میتوانید کاربران سایت خود را مجبور نمائید تا رمزهای عبور مطمئنی را ایجاد کنند. پس در ادامه با حساس کامپیوتر دات کام همراه باشید.

بدست آوردن آدرس IP واقعی کاربران با PHP به صورت ایمن
حمید حساس     1393/10/28

شاید شده باشد که شما هم بخواهید در پروژه های خود اقدام به دریافت IP حقیقی کاربر نمائید تا با استفاده از آن دسترسی هایی برای کاربران ایجاد نمائید. امروز یک کد برای شما قرار داده ایم که با استفاده از آن می توانید به صورت ایمن و یا ضریب اطمینان 90% آدرس IP کاربران رو بدست بیاورد پس در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش استفاده از jdf و datepicker در تقویم هجری شمسی، میلادی
حمید حساس     1393/10/20

شاید شما هم جزو آن دسته از برنامه نویسانی باشد که از کلاس jdf برای نمایش تقویم های هجری شمسی و یا میلادی در پروژه های خود استفاده می نمائید و در اکثر مواقع بخواهید اقدام به استفاده از توابعی که در این کلاس قرار دارد بنمائید و ندانید که مناسب ترین روش در بکاربردن توابع کدام است. امروز می خواهیم پرکاربرد ترین توابع که جهت بکارگیری از انها در پروژه ها صورت میگیرد را برای شما قرار دهیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

آموزش استفاده از ادیتور متن CKEditor + فایل منیجر CKFinder + پلاگین Syntax Highlight
حمید حساس     1393/07/30

شاید برای شماهم اتفاق افتاده باشد که بخواهید در پروژه های خود از یک ادیتور متن که همچون برنامه Word دارای امکانات بیشماری باشد داشته باشد و یا همراه  آن یک فایل مننجر برای آپلود تصاویر و یا فایل های خود به همراه مدیریت بر روی آنها به همراه این امکان که بتوانید سورس کدهای برنامه های خود را جهت آموزش در اختیار سایرین بگذارید. ما امروز برایتان همه این ها را کنار هم جمع آوری نموده ایم طرز استفاده از آنها و تنظیمات آنهارا برایتان قرار داده ایم. پس در ادامه با بخش آموزش حساس کامپیوتر همراه باشید.

رمزنگاری و رمز گشایی اطلاعات محرمانه خود ( encode & decode ) در زبان برنامه نویسی PHP
حمید حساس     1393/07/26

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید اطلاعات شخصی دیگران یا خودتار را به صورت محرمانه در بانک اطلاعاتی خود زخیره نمایید تا اگر زمانی این اطلاعات در اختیار هکر ها یا افرادی دیگر قرار گرفت آنها نتوانند از این اطلاعات شما استفاده نماییند. امروز قصد داریم تا به شما آموزش دهیم که چگونه اطلاعات خود را رمز نگاری کنید و آنها را هر زمان که مایل بودید رمز گشایی کنید. پس در ادامه با بخش آموزش سرزمین دانستنی های سایت حساس کامپیوتر دات کام همراه باشید.

پرکاربردترین کدها در هر پروژه برنامه نویسی PHP
حمید حساس     1393/04/01

در این بخش پرکاربردترین کدهایی که در یک پروژه PHP وجود خواهد داشت رو براتون معرفی کنیم . کمی توضیح در باره هر کد بدیم تا بتونید با نمونه های مختلف کد در هر پروژه آشنا بشید پس در ادامه با دروازه علم و دانش سرزمین دانستنی ها همراه باشید.

logo-samandehi